Organica míří do cílové rovinky. Díky nové restauraci Kanteen si ji zamiluje každý!

Organica míří do cílové rovinky. Díky nové restauraci Kanteen si ji zamiluje každý!

Ostravský administrativní architektonický unikát Organica spěje do finiše. „Dokončenost Organicy je nyní přes devadesát procent,“ těší Martina Budinu, projektového ředitele společnosti CONTERA, která za Organicou stojí. „Restaurací Kanteen nabídneme místním super moderní prostředí s kvalitním servisem a kuchyní, kde si každý najde své. To vše za bezkonkurenční ceny,“ láká Lukáš Chlebovský König, úspěšný provozovatel restaurací v Ostravě.

Inteligentní administrativní budova Organica se nezadržitelně blíží cíli. Slavnostně se otevře již letos na podzim. Architektonický skvost, jenž nabídne 25 545 m2 kancelářských, retailových a dalších prostor, je zvenku takřka hotový. Aktuálně probíhají práce v interiérech a na okolním parteru. „Dokončenost Organicy je nyní přes devadesát procent. K pronájmu zbývá posledních pár procent volných ploch,“ těší Martina Budinu, projektového ředitele české developerské společnosti Contera, která za Organicou stojí.

Organica se nachází v exkluzivní lokalitě kousek od historického centra, se skvělou dostupností a spoustou zeleně, je navíc energeticky šetrná a využívá moderní technologie. Tím vším si získala své budoucí nájemce. Konkrétně majoritního nájemníka budovy – skandinávskou společnost Tietoevry, světového giganta v oblasti digitálních služeb a softwaru, který obsadí zhruba dvě třetiny objektu a využije Organicu jako svou novou centrálu pro střední Evropu. Dále přední biohospodářskou společnost Stora Enso, která vyvíjí a vyrábí řešení založená na dřevě a biomase, jedno z nejoblíbenějších ostravských fitness center –⁠ Individual.Fitness a vyhlášenou kavárnu COKAFE s výběrovou kávou. A konečně nejnověji restauraci Kanteen, za kterou stojí Lukáš Chlebovský König, známé jméno na ostravské gastronomické mapě. 

Opravdu pestrý výběr 

„Název Kanteen odkazuje k modernímu konceptu kantýny. Což už začíná od místa, kde se Kanteena nachází. Podobný koncept, jako je Organica, nikde v Ostravě ani v okolí nenajdete. Už jen návštěvou budovy si odnesete nezapomenutelný zážitek,“ dodává Chlebovský König. Vyladěný designový interiér, prvotřídní servis, nádherný výhled a hlavně skvělá kuchyně – to bude ve zkratce Kanteena. „Stálou součástí nabídky budou zdravá organická fresh jídla, tak abychom dodrželi DNA budovy Organica. Lidé ovšem u nás najdou také poctivou českou kuchyni i tematické týdny, kde se více zaměříme na určitý region,“ slibuje Lukáš Chlebovský König.

Bez front za super ceny

Obřím trumfem Kanteeny bude také cena. „Na to, v jak prémiové lokalitě budeme a jaká kvalitní jídla návštěvník dostane, tak ceny budou určitě jedny z nejlepších ve městě,“ uvádí Lukáš Chlebovský König. A vzápětí navazuje: „Každý den nabídneme určitě více než deset jídel. A jak jsem zmínil za velmi přátelské ceny. Což má souvislost také s otevírací dobou Kanteeny. Pojedeme denní směnu,“ komentuje šéf Kanteeny s tím, že bude možnost zaplatit jídlo prostřednictvím mobilní aplikace, respektive QR kódu. Menu si tak zákazníci prohlédnou třeba v pohodlí kanceláře, zaplatí a přes kiosky si ho na místě bez front jednoduše vyzvednou.

Dobroty hned ráno

Kanteena si vedle obědů získá Ostravany také lahodnými snídaněmi nebo brunchem. „Stejně jako v případě obědů chceme zákazníky zaujmout poctivými pokrmy za atraktivní ceny,“ popisuje Lukáš Chlebovský König. Podobně jako v případě polední nabídky si vybere každý. „Kanteena bude samozřejmě myslet jednak na zastánce zdravého životního stylu, tak samozřejmě na ty, kteří kalorie tolik neřeší. U nás dostanete jak zdravé smoothie, tak pořádný sendvič. Spojujícím prvkem pak bude výběrová káva. Zákazník u nás jednoduše dostane kompletní zážitek za super cenu. Proto věřím, že si Kanteenu zamilují všichni,“ uzavírá Lukáš Chlebovský König. 

O SPOLEČNOSTI CONTERA

Společnost CONTERA je česká developerská a investiční skupina, která se zaměřuje na investice v oblasti komerčního developmentu v Česku a na Slovensku. Realizuje a provozuje síť průmyslových Contera Parků, v nichž si nejčastěji pronajímají prostory přední světové i regionální značky z oblasti logistiky, e-commerce a výroby. Dále staví prvotřídní kancelářské projekty, jako je ORGANICA v Ostravě i maloobchodní nemovitosti v unikátních lokalitách. Dokončené nemovitosti vkládá do nemovitostních fondů, jejichž kompletní správu také zajišťuje. V oblasti průmyslových nemovitostí tak například spolupracuje s globální skupinou TPG RE

O ORGANICE

ORGANICA je unikátní administrativní budova v exkluzivní lokalitě v centru Ostravy realizovaná českou developerskou společností Contera. Nabízí 25 545 m2 kancelářských, retailových a dalších prostor. Současně skýtá 317 parkovacích míst. Stavba započala v roce 2021 a slavnostní otevření je naplánované na třetí kvartál roku 2023. Budova představuje dokonalý příklad moderní architektury, která je v souladu s okolní přírodou. ORGANICA je navržena jako energeticky šetrná budova využívající chytré technologie, které pomáhají ke zvyšování udržitelnosti životního prostředí. Budova se pyšní ziskem prestižní ekologické certifikace BREEAM Excellent. Architektonicky za budou stojí pražské studio Schindler Seko architekti. 

O LUKÁŠI CHLEBOVSKÉM KÖNIGOVI

Ostravský podnikatel a provozovatel mnoha různých franšízingových značek. Svou kariéru začínal franšízami s nadnárodními společnostmi (ARAL, United Colors of Benetton, Nike, Segafredo). Aktuálně provozuje čerpací stanice OMV a je dlouholetým členem Franchise Clubu. Současně platí za uznávanou osobnost ostravské gastronomie. V této oblasti podniká od roku 2000 a má na svědomí celou řadu zajímavých a velmi úspěšných restauračních konceptů. V portfoliu jeho firem jsou: Pizza Mizza, Viktorka – Plzeňská tankovna, síť fast-foodů České bistro, zmrzlina Natoccino či Pizza Coloseum. Nejnověji stojí také za vedením a provozem Kanteeny: moderním konceptem kantýny pro 21. století v ostravské Organice. Lukáš Chlebovský König staví své podnikání na filosofii vlastní zainteresovanosti, dlouhodobého osobního vztahu k zákazníkům a špičkové kvalitě.

Kontakt pro média:

Tomáš Hadač
PR & Communication manager, CONTERA

tomas.hadac@contera.cz
 
+420 737 800 345

Čtěte také