Restaurace

Kanteen

Restaurace Kanteen nabízí moderní prostředí s kvalitním servisem a kuchyní, kde si každý najde to své.

Název Kanteen odkazuje k modernímu konceptu kantýny, což začíná už od místa, kde se restaurace nachází.

přejít na web

kanteen
nabízí

Restaurace Kanteen je moderní firemní kantýna v unikátní administrativní budově Organica, která svým zákazníkům nabízí nadčasový interiér, špičkový servis, ale také zcela novou generaci služeb. Nastartujte svůj den výtečnou snídaní, objednete si jídlo přes mobilní aplikaci nebo si pohodlně objednejte v kiosku, kde jednoduše zaplatíte a nečekáte.

Restaurace

Vycházíme z toho, co pro nás kvalitní jídlo znamená. Nejen jak chutná, ale také jak nás ovlivňuje v každodenních aktivitách. Může to znít jako klišé, ale jídlo je život. A dobré jídlo z organických a čerstvých surovin znamená dobrý život. Je to energie, lehkost těla i mysli a především radost. Kvalitní jídlo není spojeno jen se zvláštní příležitostí nebo oslavou. Věříme, že kvalita a čerstvost patří i do pauzy na oběd nebo krátkého coffee breaku.

šÉFKUCHAŘ
KANTEEN

Dvojnásobný mistr ČR Gastrojunior, současně šéfkuchař restaurací Pizza Coloseum v Ostravě, Viktorka Plzeňská tankovna, České bistra. Marek je ten, který tvoří rukopis této kuchyně. Vše má na svědomí se svým týmem.

Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je k analýze návštěvnosti. Podrobnější informace najdete na straně Zásady ochrany osobních údajů.