Organica

Retail

Přízemí se skládá z recepce, kanceláří, prostorné restaurace, skladovacích prostor a několika obchodních jednotek.

PŘÍZEMÍ
RETAIL
A OSTATNÍ
The ground floor consists of a representative reception, spacious restaurant, storage space and multiple retail units.
K PRONÁJMU
Sekce
plocha
Retail
1 845 m2
CØKAFE
230 m2
Individual.fitness
805 m2
Kanteen
805 m2
Recepce a kanceláře
754 m2
Organica recepce
320 m2

Naši
nájemci

„Kanteen odkazuje k modernímu konceptu kantýny, což už začíná od místa, kde se Kanteena nachází. Vyladěný designový interiér, prvotřídní servis, nádherný výhled a hlavně skvělá kuchyně – to bude ve zkratce Kanteena. Stálou součástí nabídky budou zdravá organická fresh jídla, tak aby zachováno DNA budovy Organica. V Kanteen najdete také poctivou českou kuchyni i tematické týdny, kde se více zaměříme na určitý region.”

- Kanteen (Lukáš Chlebovský)

„Naší novou pobočkou zahajujeme novou éru Individual.Fitness. Stejně jako ORGANICA i my jsme se snažili co možná nejvíce digitálně propojit všechny systémy, které do našeho provozu nově integrujeme.  Pomocí jednoho čipového náramku si otevřete skřínku v šatně, přihlásíte se na jednotlivé posilovací stroje,otevřete si BIO saunu nebo spustíte vodu ve sprše. Vše bude propojeno tak abychom zachovali maximální komfort, ale také snížili energetickou náročnost našeho provozu a šli tak s DNA ORGANICY. Paralelně vybavení a posilovací stroje jsou plně digitalizované a propojené s mobilní aplikací a vašim tréninkovým plánem. Náš osobní přístup rozšiřujeme o možnost sbírání dat z průběhu cvičení. To by mělo pomoci s motivací a také výsledky. Jsme opravdu moc rádi, že můžeme být součástí této výjimečné stavby, jakou ORGANICA bezesporu je, a moc se těšíme na společné setkání v našich nových prostorech.”

- Individual fitness (Jana Pohlová)

„Naše pobočka v ORGANICE je od ostatních jedinečná tím, že je v opravdu nádherné moderní budově. Prostor kavárny je krásně prosvětlený. Zákazníci si tak mohou vychutnat skvělý pohled do okolí. Uvnitř to všude hraje oblými tvary. Současně jdeme se smart pojetím budovy, čili pracujeme na tom, aby si zákazníci mohli objednat cokoliv z naší nabídky od stolu za pomoci QR kódu. Placení QR kódem je už dnes běžná věc, ale objednávky ty ulehčí obsluze, a zároveň dopřejí komfort zákazníkům. Zákazníky si v ORGANICE chceme získat zejména perfektní službou a kvalitními produkty. Děláme věci jednoduše, ale z dobrých surovin a vždy poctivě připravené. Pražíme výběrovou kávu s tóny ovoce, ořechů i čokolády, vaříme lokálně a teď navíc v unikátním prostředí ORGANICY. Nemůžeme se dočkat nové zkušenosti, kdy budeme součástí velkého kancelářského komplexu. Samozřejmě se také těšíme na spolupráci s dalšími nájemníky ORGANICY.”

- CØKAFE (Richard Mauler)

Naši
nájemci

Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je k analýze návštěvnosti. Podrobnější informace najdete na straně Zásady ochrany osobních údajů.